Načítanie produktov

O nás

Sme hrdí na to, že pre Vás tlačíme na vlastných zariadeniach, ktoré sme postupne nadobudli za 25 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Našim zákazníkom poskytujeme tlačové materiály ako plagáty, brožúry, vizitky, letáky ale aj tlač bežných kancelárskych dokladov vo vysokej digitálnej kvalite.

Firma COPY OFFICE s.r.o. bola založená v roku 1991 so zameraním na predaj, prenájom a servis kancelárskej techniky. Postupne sme k tejto činnosti pridali aj vlastný copy-shop v ktorom dnes používame moderné digitálne tlačové zariadenia (digitálny produkčný stroj PRO C901, plánograf Canon PRO 4000, výkonné farebné multifunkčné zariadenia.)

Novinkou je služba ONLINE TLAČE, ktorou chceme rozšíriť naše služby a urobiť ich dostupnými v „ktoromkoľvek čase, kdekoľvek“ sa naši zákazníci nachádzajú.

 

Aké benefity Vám vieme ponúknuť?

 

ikona01      ONLINE SERVIS

Vieme koľko času zaberie príprava perfektného dizajnu. Na rozdiel od iných pracujeme nepretržite. Váš súbor môžete poslať kedykoľvek, z akéhokoľvek miesta pomocou našej stránky. Pre uľahčenie Vašej tlače tu nájdete všetky potrebné informácie o našich produktoch, cenových podmienkach, spôsobe zaslania súboru ako aj dodávky vytlačených materiálov. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať

telefonicky: +421 2 4820 2005

mailom:  onlinetlac@onlinetlac.com

 

výhodné ceny      VÝHODNÉ CENY TLAČE

Ak potrebujete personalizovať vaše dokumenty alebo vytlačiť menšie množstvá dokumentov (do 200 ks),  digitálna produkčná tlač je pre Vás lacnejšie a rýchlejšie riešenie ako tlač na ofsetových zariadeniach. Svojou kvalitou a cenou sa pri nízkych objemoch tlače dokáže vyrovnať ofsetovej tlači.

Pri každej Vašej zákazke dostanete progresívne objemové zľavy a našim VIP zákazníkom poskytujeme prémiový program.

 

ikona02      DOPRAVA ZADARMO

Chcete znížiť Vaše náklady na dopravu? Staňte sa našimi VIP zákazníkmi a využívajte službu „Doprava v Bratislave zadarmo“.

 

ikona04      EXPRESNÁ TLAČ

Ste v časovej tiesni a potrebujete vytlačiť Vaše dokumenty čo najskôr? Pri neviazaných dokumentoch Vám ponúkame možnosť expresnej tlače do 24 hodín bez príplatku. Ak nám pošlete súbor do 10.00 hod. doobeda, Vašu zákazku vybavíme v priebehu 1 pracovného dňa.

 

      objednávka     SLEDOVANIE STAVU OBJEDNÁVKY

O priebehu spracovaniea Vašej objednávky budete priebežne informovaní prostredníctvom mailovej komunikácie. Históriu objednávok môžete sledovať aj prostredníctvom Vášho účtu.

                          

ikona04      CERTIFIKÁT KVALITY

Kvalitu našich služieb Vám vieme garantovať nielen slovom, ale aj certifikátmi kvality  „TÜV SÜD“ ISO 9001 a ISO 14001.

              

 

Pozrite sa ako to u nás vyzerá.

  video

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj obrázkov: www:icons8.com