Načítanie produktov

O nás

Sme bratislavská tlačiarenská firma Onlinetlac.com, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti polygrafie. Niekoľkoročné pôsobenie na trhu, skúsený tím profesionálov a moderné tlačiarenské zariadenia sa odzrkadlili na stovkách spokojných kliento po celom Slovensku.

Našim zákazníkm poskytujeme tlačové materiály ako vzitiky, plagáty, brožúry, letáky či tlač technickej dokumentácie, ale aj tlač bežných kancelárskych dokumentov vo vysokej digitálnej kvalite.

Aké benefity Vám vieme ponúknuť?

 

      ONLINE SERVIS

Vieme koľko času zaberie príprava perfektného dizajnu. Na rozdiel od iných pracujeme nepretržite. Váš súbor môžete poslať kedykoľvek, z akéhokoľvek miesta pomocou našej stránky. Pre uľahčenie Vašej tlače tu nájdete všetky potrebné informácie o našich produktoch, cenových podmienkach, spôsobe zaslania súboru ako aj dodávky vytlačených materiálov. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať

telefonicky: +421 903 901 790

mailom:  onlinetlac@onlinetlac.com

 

     VÝHODNÉ CENY TLAČE

Ak potrebujete personalizovať vaše dokumenty alebo vytlačiť menšie množstvá dokumentov, digitálna produkčná tlač je pre Vás lacnejšie a rýchlejšie riešenie ako tlač na ofsetových zariadeniach. Svojou kvalitou a cenou sa pri nízkych objemoch tlače dokáže vyrovnať ofsetovej tlači.

Pri každej Vašej zákazke dostanete progresívne objemové zľavy a našim VIP zákazníkom poskytujeme prémiový program.

 

     DOPRAVA ZADARMO

Doprava ZADARMO v rámci celej Slovenskej republiky pri objednávke nad 10 €

      EXPRESNÁ TLAČ

Ste v časovej tiesni a potrebujete vytlačiť Vaše dokumenty čo najskôr? Pri neviazaných dokumentoch Vám ponúkame možnosť expresnej tlače do 24 hodín bez príplatku

 

           SLEDOVANIE STAVU OBJEDNÁVKY

O priebehu spracovaniea Vašej objednávky budete priebežne informovaní prostredníctvom mailovej komunikácie. Históriu objednávok môžete sledovať aj prostredníctvom Vášho účtu.

                          

     CERTIFIKÁT KVALITY

Kvalitu našich služieb Vám vieme garantovať nielen slovom, ale aj certifikátmi kvality  „TÜV SÜD“ ISO 9001 a ISO 14001.

              

 

Pozrite sa ako to u nás vyzerá.

  video

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj obrázkov: www:icons8.com